Dziś jest wtorek, 22 Paź 2019
Szczecin Doradca Podatkowy PDF Drukuj
 
Doradztwo Podatkowe "Business Plan" istnieje na rynku od lipca 1992 roku (w nowym kształcie od 2009 roku ), od samego początku kładąc szczególny nacisk na jakość świadczonych usług.

Nasza kancelaria specjalizuje się w dwóch obszarach działalności:

  • doradztwie podatkowym w pełnym zakresie, poczynając od porad z dziedziny prawa podatkowego i gospodarczego a kończąc na konstruowaniu wniosków i skarg w sprawach podatkowych oraz reprezentowaniu klientów w sporach z organami podatkowymi i skarbowymi bądź sądami,
  • prowadzeniu obsługi księgowej, sprawozdawczości księgowej i bilansowej z zachowaniem najwyższej staranności, w celu zapewnienia naszym klientom maksymalnej swobody i komfortu w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Oprócz podstawowych pól działalności, dzięki wysokim kwalifikacjom naszych pracowników, doradzamy również w ramach optymalizacji podatkowej i finansowej, oraz zarządzania finansami. Usługi świadczymy dla firm o różnorodnym profilu działalności.

Posiadamy wpis na listę doradców podatkowych  oraz odpowiednie kontraktowe ubezpieczenie OC, przez co interes naszych Kientów jest w pełni zabezpieczony.