Nasza firma

Business Plan - Doradztwo Podatkowe

Doradztwo Podatkowe "Business Plan" istnieje na rynku od lipca 1992 roku (w nowym kształcie od 2009 roku), od samego początku kładąc szczególny nacisk na jakość świadczonych usług.

Nasza kancelaria specjalizuje się w dwóch obszarach działalności:

• doradztwie podatkowym w pełnym zakresie, poczynając od porad z dziedziny prawa podatkowego i gospodarczego a kończąc na konstruowaniu wniosków i skarg w sprawach podatkowych oraz reprezentowaniu klientów w sporach z organami podatkowymi i skarbowymi bądź sądami,

• prowadzeniu obsługi księgowej, sprawozdawczości księgowej i bilansowej z zachowaniem najwyższej staranności, w celu zapewnienia naszym klientom maksymalnej swobody i komfortu w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Doradca Podatkowy

Andrzej Szakaliński

Andrzej Szakaliński - doradca podatkowy wpisany na listę doradców podatkowych pod numerem 07729, właściciel firmy "Business Plan", związany z zagadnieniami podatkowymi od 1985r. Swoje ogromne doświadczenie zawodowe zdobywał jako pracownik organów podatkowych oraz w trakcie kilkunastoletniego prowadzenia firmy doradczej. Członek założyciel Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Doradców Podatkowych.

Potrzebujesz porady w zakresie prawa podatkowego? Skontaktuj się z nami.